Всі новини

ДержНДІ технологій кібербезпеки надано допомогу від Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»

26.04.2024 16:27

ДержНДІ технологій кібербезпеки за підтримки Проєкту USAID Кібербезпека адаптував відповідно до стандартів і найкращих практик NIST та українського законодавства програмне забезпечення «Інструмент самооцінки» для експертної оцінки стану кіберзахисту та кібербезпеки в інформаційно-комунікаційних системах та на обєктах критичної інформаційної інфраструктури. Така адаптація є частиною Меморандуму про співробітництво щодо співпраці у сфері кібербезпеки між Державною службою спеціального звязку та захисту інформації та Агентством з кібербезпеки та безпеки інфраструктури Департаменту національної безпеки Сполучених Штатів Америки (CISA).

Міжнародна технічна допомога для Кваліфікаційного центру інформаційних технологій та кібербезпеки ДержНДІ технологій кібербезпеки в рамках партнерської програми USAID «Кібербезпека для критичної інфраструктури України»

15.03.2024 15:37

Питання розвитку системи підготовки фахівців в галузі безпеки інформації та кіберзахисту обєктів критичної інфраструктури є актуальною та важливою задачею, яка потребує негайних практичних організаційно-правових дій всіх ланок виконавчої влади та всього суспільства в цілому. Зазначене питання відображено у проектах Держспецзвязку України, щодо формування Національної рамки кваліфікації з кібербезпеки та розробки професійних стандартів у відповідності до міжнародних вимог та кращих світових практик.

Інститут пройшов державну атестацію

06.12.2023 11:40

В другому півріччі 2023 року Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації проходив державну атестацію наукових установ. За результатами оцінювання ДержНДІ технологій кібербезпеки підтвердив ІІ класифікаційну групу отриману у попередню атестацію. За результатами рішення експертної комісії ДержНДІ технологій кібербезпеки оцінений за науковим напрямом "Військові науки" та пройшов державну атестацію строком на 3 роки.

24 лютого 2022р. ДержНДІ технологій кібербезпеки на базі Відділу науково-технічної експертизи проводить семінар на тему: «Вимоги до організації інформаційної безпеки хмарних технологій та оцінки відповідності вимогам інформаційної безпеки"

23.02.2022 09:00

24 лютого 2022р. ДержНДІ технологій кібербезпеки на базі Відділу науково-технічної експертизи проводить науково-практичний семінар на тему: «Вимоги до організації інформаційної безпеки хмарних технологій та оцінки відповідності вимогам інформаційної безпеки».

Команда ДержНДІ технологій кібербезпеки здобула перемогу у Національному хакатоні з кіберзахисту за напрямом "Кіберзахист об'єктів критичної інфраструктури"

22.11.2021 09:00

Команда @Way ДержНДІ технологій кібербезпеки (Роман Одарченко, Сергій Гнатюк, Дмитро Бондаренко) з 15 по 19 листопада 2021 року приймала участь у Національному хакатоні з кіберзахисту, який за форматом NATO TIDE Hackaton організувала Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації. У змаганні прийняло участь 16 команд за трьома напрямами:

Переможці NATO TIDE Hackathon відвідали США та взяли участь у конференції TIDE SPRINT

09.11.2021 09:00

Команда Інституту перемогла у змаганнях TIDE Hackathon 2021. Завдяки цьому члени команди Назар Кальян та Максим Рябенко були запрошені координатором TIDE Hackathon до участі у конференції TIDE SPRINT #38 2021.

Між ДержНДІ технологій кібербезпеки і Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» укладено Меморандум про співпрацю - DNDI

Між ДержНДІ технологій кібербезпеки і Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» укладено Меморандум про співпрацю

16.09.2021 09:00

Між ДержНДІ технологій кібербезпеки і Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» укладено Меморандум про співпрацю.

Випробувальна лабораторія ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ успішно пройшла повторну акредитацію у НАЦІОНАЛЬНОМУ АГЕНСТВІ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ - DNDI

Випробувальна лабораторія ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ успішно пройшла повторну акредитацію у НАЦІОНАЛЬНОМУ АГЕНСТВІ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ

13.09.2021 09:00

Випробувальна лабораторія ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ успішно пройшла повторну акредитацію у НАЦІОНАЛЬНОМУ АГЕНСТВІ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ та отримала АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025;2017, IDT) у сфері: випробування продукції на відповідність вимогам з криптографічного та технічного захисту інформації.

Співробітник ДержНДІ технологій кібербезпеки успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук

11.05.2021 09:00

11 травня 2021 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук співробітника Державного науково-дослідного інституту технологій кібербезпеки та захисту інформації Голішевського Анатолія Васильовича на тему, присвячену методам обґрунтування захищеності сучасної техніки зв'язку від витоку інформації технічними каналами.

Команда ДержНДІ технологій кібербезпеки перемогла в змаганні НАТО «TIDE Hackathon 2021»

19.04.2021 09:00

    Команда «KRAB» ДержНДІ технологій кібербезпеки (Максим Рябенко та Назар Кальян) з 12 по 16 квітня 2021 року приймала участь у змаганні НАТО з програмування, зайняла перше місце у медичному завданні (Medical Challenge) та була названа переможцем «TIDE Hackathon 2021».

Контакти