13.09.2023 року з 10:00 до 11:00 на сервері, де розгорнуто вебсайт ДержНДІ технологій кібербезпеки (https://csi.cip.gov.ua/), виконуватимуться технічні регламентні роботи.
24 лютого 2022р. ДержНДІ технологій кібербезпеки на базі Відділу науково-технічної експертизи проводить науково-практичний семінар на тему: «Вимоги до організації інформаційної безпеки хмарних технологій та оцінки відповідності вимогам інформаційної безпеки».
Команда @Way ДержНДІ технологій кібербезпеки (Роман Одарченко, Сергій Гнатюк, Дмитро Бондаренко) з 15 по 19 листопада 2021 року приймала участь у Національному хакатоні з кіберзахисту, який за форматом NATO TIDE Hackaton організувала Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації. У змаганні прийняло участь 16 команд за трьома напрямами:
Команда Інституту перемогла у змаганнях TIDE Hackathon 2021. Завдяки цьому члени команди Назар Кальян та Максим Рябенко були запрошені координатором TIDE Hackathon до участі у конференції TIDE SPRINT #38 2021.
Між ДержНДІ технологій кібербезпеки і Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» укладено Меморандум про співпрацю.
Випробувальна лабораторія ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ДОСЛІДНОГО ІНСТИТУТУ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ успішно пройшла повторну акредитацію у НАЦІОНАЛЬНОМУ АГЕНСТВІ З АКРЕДИТАЦІЇ УКРАЇНИ та отримала АТЕСТАТ ПРО АКРЕДИТАЦІЮ відповідно до вимог ДСТУ EN ISO/IEC 17025:2019 (EN ISO/IEC 17025:2017, IDT; ISO/IEC 17025;2017, IDT) у сфері: випробування продукції на відповідність вимогам з криптографічного та технічного захисту інформації.
11 травня 2021 року відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук співробітника Державного науково-дослідного інституту технологій кібербезпеки та захисту інформації Голішевського Анатолія Васильовича на тему, присвячену методам обґрунтування захищеності сучасної техніки зв'язку від витоку інформації технічними каналами.
Команда «KRAB» ДержНДІ технологій кібербезпеки (Максим Рябенко та Назар Кальян) з 12 по 16 квітня 2021 року приймала участь у змаганні НАТО з програмування, зайняла перше місце у медичному завданні (Medical Challenge) та була названа переможцем «TIDE Hackathon 2021».