Новини

Всі новини

ДержНДІ технологій кібербезпеки надано допомогу від Проєкту USAID «Кібербезпека критично важливої інфраструктури України»

26.04.2024 16:27

ДержНДІ технологій кібербезпеки за підтримки Проєкту USAID Кібербезпека адаптував відповідно до стандартів і найкращих практик NIST та українського законодавства програмне забезпечення «Інструмент самооцінки» для експертної оцінки стану кіберзахисту та кібербезпеки в інформаційно-комунікаційних системах та на обєктах критичної інформаційної інфраструктури. Така адаптація є частиною Меморандуму про співробітництво щодо співпраці у сфері кібербезпеки між Державною службою спеціального звязку та захисту інформації та Агентством з кібербезпеки та безпеки інфраструктури Департаменту національної безпеки Сполучених Штатів Америки (CISA).

Міжнародна технічна допомога для Кваліфікаційного центру інформаційних технологій та кібербезпеки ДержНДІ технологій кібербезпеки в рамках партнерської програми USAID «Кібербезпека для критичної інфраструктури України»

15.03.2024 15:37

Питання розвитку системи підготовки фахівців в галузі безпеки інформації та кіберзахисту обєктів критичної інфраструктури є актуальною та важливою задачею, яка потребує негайних практичних організаційно-правових дій всіх ланок виконавчої влади та всього суспільства в цілому. Зазначене питання відображено у проектах Держспецзвязку України, щодо формування Національної рамки кваліфікації з кібербезпеки та розробки професійних стандартів у відповідності до міжнародних вимог та кращих світових практик.

Інститут пройшов державну атестацію

06.12.2023 11:40

В другому півріччі 2023 року Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації проходив державну атестацію наукових установ. За результатами оцінювання ДержНДІ технологій кібербезпеки підтвердив ІІ класифікаційну групу отриману у попередню атестацію. За результатами рішення експертної комісії ДержНДІ технологій кібербезпеки оцінений за науковим напрямом "Військові науки" та пройшов державну атестацію строком на 3 роки.

24 лютого 2022р. ДержНДІ технологій кібербезпеки на базі Відділу науково-технічної експертизи проводить семінар на тему: «Вимоги до організації інформаційної безпеки хмарних технологій та оцінки відповідності вимогам інформаційної безпеки"

23.02.2022 09:00

24 лютого 2022р. ДержНДІ технологій кібербезпеки на базі Відділу науково-технічної експертизи проводить науково-практичний семінар на тему: «Вимоги до організації інформаційної безпеки хмарних технологій та оцінки відповідності вимогам інформаційної безпеки».

Команда ДержНДІ технологій кібербезпеки здобула перемогу у Національному хакатоні з кіберзахисту за напрямом "Кіберзахист об'єктів критичної інфраструктури"

22.11.2021 09:00

Команда @Way ДержНДІ технологій кібербезпеки (Роман Одарченко, Сергій Гнатюк, Дмитро Бондаренко) з 15 по 19 листопада 2021 року приймала участь у Національному хакатоні з кіберзахисту, який за форматом NATO TIDE Hackaton організувала Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації. У змаганні прийняло участь 16 команд за трьома напрямами:

Про Інститут

Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації (ДержНДІ технологій кібербезпеки) є провідною науково-дослідною установою у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку), заснований на державній формі власності, входить до структури Держспецзв’язку, підпорядковується та підконтрольний Адміністрації Держспецзв’язку.

ДержНДІ технологій кібербезпеки:
  • є бюджетною установою і не ставить за мету одержання прибутку;
  • здійснює дослідження, розробку, виробництво та впровадження засобів криптографічного та технічного захисту інформації, телекомунікаційного обладнання для спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем;
  • супроводжує створення засобів криптографічного захисту інформації та засобів спеціального зв’язку в частині забезпечення криптографічних, інженерно-криптографічних, спеціальних вимог;
  • є виробничо-орієнтованою галузевою науковою установою, науково-технічний результат діяльності якої призначений для безпосереднього впровадження у виробництво та/або практичного використання в спеціальних інформаційно-телекомунікаційних системах та на об’єктах інформаційної діяльності;
  • проводить сертифікаційні випробування засобів криптографічного та технічного захисту інформації, наукові експертизи проектів у сфері захисту інформації, науково-технічні експертизи у сфері криптографічного та технічного захисту інформації;
  • здійснює іншу діяльність, що не суперечить умовам акредитації випробувальної лабораторії ДержНДІ технологій кібербезпеки та умовам ліцензування в галузі криптографічного і технічного захисту інформації.

Актуально

ДержНДІ технологій кібербезпеки пройшов державну атестацію наукових установ НАН України
В другому півріччі 2020 року Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації Держспецзв’язку проходив державну атестацію наукових установ. За її результатами ДержНДІ технологій кібербезпеки встановлено класифікаційну оцінку за науковий потенціал і досягнення за попередні три роки – 3,26; а рейтингову оцінку експертної групи – 3,85. На цій підставі ДержНДІ технологій кібербезпеки віднесено до ІІ класифікаційної групи терміном на 3 роки.

Пов'язані сайти

Контакти