Новини

Всі новини

Повідомлення про технічні регламентні роботи

13.09.2023 09:01

13.09.2023 року з 10:00 до 11:00 на сервері, де розгорнуто вебсайт ДержНДІ технологій кібербезпеки (https://csi.cip.gov.ua/), виконуватимуться технічні регламентні роботи.

24 лютого 2022р. ДержНДІ технологій кібербезпеки на базі Відділу науково-технічної експертизи проводить семінар на тему: «Вимоги до організації інформаційної безпеки хмарних технологій та оцінки відповідності вимогам інформаційної безпеки"

23.02.2022 09:00

24 лютого 2022р. ДержНДІ технологій кібербезпеки на базі Відділу науково-технічної експертизи проводить науково-практичний семінар на тему: «Вимоги до організації інформаційної безпеки хмарних технологій та оцінки відповідності вимогам інформаційної безпеки».

Команда ДержНДІ технологій кібербезпеки здобула перемогу у Національному хакатоні з кіберзахисту за напрямом "Кіберзахист об'єктів критичної інфраструктури"

22.11.2021 09:00

Команда @Way ДержНДІ технологій кібербезпеки (Роман Одарченко, Сергій Гнатюк, Дмитро Бондаренко) з 15 по 19 листопада 2021 року приймала участь у Національному хакатоні з кіберзахисту, який за форматом NATO TIDE Hackaton організувала Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації. У змаганні прийняло участь 16 команд за трьома напрямами:

Переможці NATO TIDE Hackathon відвідали США та взяли участь у конференції TIDE SPRINT

09.11.2021 09:00

Команда Інституту перемогла у змаганнях TIDE Hackathon 2021. Завдяки цьому члени команди Назар Кальян та Максим Рябенко були запрошені координатором TIDE Hackathon до участі у конференції TIDE SPRINT #38 2021.

Між ДержНДІ технологій кібербезпеки і Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» укладено Меморандум про співпрацю - DNDI

Між ДержНДІ технологій кібербезпеки і Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» укладено Меморандум про співпрацю

16.09.2021 09:00

Між ДержНДІ технологій кібербезпеки і Державним підприємством «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» укладено Меморандум про співпрацю.

Про Інститут

Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації (ДержНДІ технологій кібербезпеки) є провідною науково-дослідною установою у Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації України (Держспецзв'язку), заснований на державній формі власності, входить до структури Держспецзв’язку, підпорядковується та підконтрольний Адміністрації Держспецзв’язку.

ДержНДІ технологій кібербезпеки:
  • є бюджетною установою і не ставить за мету одержання прибутку;
  • здійснює дослідження, розробку, виробництво та впровадження засобів криптографічного та технічного захисту інформації, телекомунікаційного обладнання для спеціальних інформаційно-телекомунікаційних систем;
  • супроводжує створення засобів криптографічного захисту інформації та засобів спеціального зв’язку в частині забезпечення криптографічних, інженерно-криптографічних, спеціальних вимог;
  • є виробничо-орієнтованою галузевою науковою установою, науково-технічний результат діяльності якої призначений для безпосереднього впровадження у виробництво та/або практичного використання в спеціальних інформаційно-телекомунікаційних системах та на об’єктах інформаційної діяльності;
  • проводить сертифікаційні випробування засобів криптографічного та технічного захисту інформації, наукові експертизи проектів у сфері захисту інформації, науково-технічні експертизи у сфері криптографічного та технічного захисту інформації;
  • здійснює іншу діяльність, що не суперечить умовам акредитації випробувальної лабораторії ДержНДІ технологій кібербезпеки та умовам ліцензування в галузі криптографічного і технічного захисту інформації.

Актуально

ДержНДІ технологій кібербезпеки пройшов державну атестацію наукових установ НАН України
В другому півріччі 2020 року Державний науково-дослідний інститут технологій кібербезпеки та захисту інформації Держспецзв’язку проходив державну атестацію наукових установ. За її результатами ДержНДІ технологій кібербезпеки встановлено класифікаційну оцінку за науковий потенціал і досягнення за попередні три роки – 3,26; а рейтингову оцінку експертної групи – 3,85. На цій підставі ДержНДІ технологій кібербезпеки віднесено до ІІ класифікаційної групи терміном на 3 роки.

Пов'язані сайти

Контакти